image_pdfimage_print

Specyfikacja

Rozdrabniarka 2 wałowa – shredder MeWa UC 150

Przeznaczona do rozdrabniania takich odpadów jak: Folie, tekstylia, papier, guma, opony samochodów osobowych, ciężarowych, rolnicze, oraz opony maszyn budowlanych i inne odpady kwalifikowane po odpowiednim rozdrobnieniu jako paliwa alternatywne.

Urządzenia są w stanie rozdrobnić pojedyncze, nie hartowane elementy metalowe o wymiarach przekroju do max. 20 mm oraz wstępnie rozdrobnione kawałki blachy o grubości do max. 3 mm.
Rozdrabnianie materiału zawierającego masywniejsze elementy metalowe jest niezgodne z przeznaczeniem urządzeń i może doprowadzić do uszkodzenia mechanizmu
tnącego.

Wydajność: Ok. 6,0 – 14,0 t/h zależnie od rodzaju odpadu (wartość orientacyjna)
Są to orientacyjne wartości dla instalacji o doborze funkcjonującym podawaniu materiału, w której urządzenia, a w szczególności noże tnące, dzięki regularnej konserwacji znajdują się w dobrym stanie. Powyższe wartości zależą również w dużym stopniu od rodzaju i jakości materiału wsadowego, w szczególności od zawartości frakcji mineralnej i metalowej, oraz od ciężaru nasypowego.

Uniwersalna rozdrabniarka UNI- CUT MeWa UC 150
Maszyna używana, po remoncie – nowe noże

Opis:
Dwuwałowa, wolnoobrotowa cichobieżna rozdrabniarka z napędem bezpośrednim na każdy wał przez elektryczne silniki przekładniowe. Mechanizm tnący zamontowany na konstrukcji (podstawie) nośnej. Lej zasypowy dostosowany do podawania materiału ładowarką. Sterowanie maszyną z szafy sterowniczej z pulpitem obsługi. Docisk hydrauliczny.

Dane techniczne:

Napęd 150 kW (2 x 75 kW)
Zasilanie 400 V, 50 Hz
Stopień ochrony IP 54
Wielkość komory mechanizmu tnącego ~ 1 510 x 1 100 mm
Wielkość otworu leja zasypowego ~ 1 510 x 1 500 mm
Szerokość noży 90-100 mm
Tarcze tnące mają 4 zęby – 2 zęby wysokie, 2 niskie
Wymiary maszyny ~ 4 500 x ~ 4 278 x ~ 5 208 mm
Masa ~ 24 000 kg
Kolor: ZIELONY

Wyposażenie dodatkowe:

Docisk hydrauliczny 5,5 kW
Automatyczne opróżnianie – jak rewersy zadziałają zaprogramowaną ilość razy – boczna ściana otwiera się automatycznie, wały włączają się w jedną stronę i wyrzucają cały materiał z rozdrabniarki na zewnątrz.

Sterowanie

Kompletna szafa sterownicza oparta na sterowniku SIEMENS, odpowiadająca za automatyczną pracę maszyny. Panel obsługowy wraz z włącznikiem głównym, włącznikami i wskaźnikami, oraz z wyłącznikiem awaryjnym

Cena

€ na zapytanie

Wyposażenie dodatkowe:

Docisk hydrauliczny
System centralnego smarowania

Pliki

Zdjęcia