image_pdfimage_print

SPRZEDANY – ALE ZAPYTAJ – MOŻE MAMY PODOBNY 🙂

Specyfikacja

Rok produkcji 2012
Przeznaczona do rozdrabniania takich odpadów jak: Folie, tekstylia, papier, guma, opony samochodów osobowych i inne odpady kwalifikowane po odpowiednim rozdrobnieniu jako paliwa alternatywne.

Urządzenia są w stanie rozdrobnić pojedyncze, nie hartowane elementy metalowe o wymiarach przekroju do max. 20 mm oraz wstępnie rozdrobnione kawałki blachy o grubości do max. 3 mm.
Rozdrabnianie materiału zawierającego masywniejsze elementy metalowe jest niezgodne z przeznaczeniem urządzeń i może doprowadzić do uszkodzenia mechanizmu
tnącego.

Wydajność: Ok. 5,0 – 8,0 t/h zależnie od rodzaju odpadu (wartość orientacyjna)
Są to orientacyjne wartości dla instalacji o doborze funkcjonującym podawaniu materiału, w której urządzenia, a w szczególności noże tnące, dzięki regularnej konserwacji znajdują się w dobrym stanie. Powyższe wartości zależą również w dużym stopniu od rodzaju i jakości materiału wsadowego, w szczególności od zawartości frakcji mineralnej i metalowej, oraz od ciężaru nasypowego.

Uniwersalna rozdrabniarka 2 wałowa
Maszyna używana, po remoncie – nowe noże

Opis:
Dwuwałowa, wolnoobrotowa cichobieżna rozdrabniarka z napędem bezpośrednim na każdy wał przez elektryczne silniki przekładniowe. Mechanizm tnący zamontowany na konstrukcji (podstawie) nośnej. Lej zasypowy dostosowany do podawania materiału ładowarką. Sterowanie maszyną z szafy sterowniczej z pulpitem obsługi. Docisk hydrauliczny.

Rozdrabniarka 2 wałowa DUC 16/1400/50

Szerokość robocza 1400 mm
Wymiar komory tnącej 1400 x 1000 mm
Napęd 2 x 55,0 kW
Szerokość tarcz tnących 50 mm
Obroty wałów 18 – 23/min.
Wymiary maszyny ~ 3600 x 2350 x 3700 mm
Waga maszyny ~ 8,0 ton

stan maszyny – technicznie bdb.
Podstawa – ciężka konstrukcja spawana z dodatkowymi podporami we wszystkich czterech narożach i poprzecznymi wzmocnieniami.

Sterowanie

Kompletna szafa sterownicza oparta na sterowniku SIEMENS, odpowiadająca za automatyczną pracę maszyny. Panel obsługowy wraz z włącznikiem głównym, włącznikami i wskaźnikami, oraz z wyłącznikiem awaryjnym

Maszyna znajduje się/pracuje u klienta na Śląsku
Większość załączonych fotek jest z montażu. Maszyna przed dostawą otrzyma nowe noże, oraz zostanie gruntownie wyczyszczona.

Oferowana jest tylko rozdrabniarka bez podajników.

Podana cena jest ceną netto i do negocjacji – złóż Swoją ofertę – rozpatrzymy ją i damy odpowiedź…

Cena

€ 115 000,00

Wyposażenie dodatkowe:

Docisk hydrauliczny
System centralnego smarowania

Boczne drzwi rewizyjne w koszu zasypowym

Pliki

Zdjęcia